Banner

Banner

Titulli Fikrije Morina - Kenge Dasmash
Ndëgjuar 17,521
Shkarkuar 122
Pëlqyer 18
Publikuar 22/10/2012

Loading...
Informatat e këngës
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store