Banner

Banner

Titulli Edona Lalloshi - Djali i kosoves time
Ndëgjuar 5,642
Shkarkuar 395
Pëlqyer 36
Publikuar 23/05/2015

Informatat e këngës
Vitet 90 ta

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store