Banner

Banner

Titulli Edona Llalloshi - Mbetem Keq
Ndëgjuar 41,353
Shkarkuar 313
Pëlqyer 103
Publikuar 02/12/2012

Informatat e këngës
Edona Llalloshi - Mbetem keq -

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store