Banner

Banner

Titulli Edona Llalloshi - Vetem nje puthje
Ndëgjuar 4,028
Shkarkuar 361
Pëlqyer 4
Publikuar 02/12/2012

Informatat e këngës
Edona Llalloshi - Vetem nje puthje -

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store