Banner

Banner

Titulli Edona Llalloshi- S dua hiq
Ndëgjuar 273,987
Shkarkuar 406
Pëlqyer 496
Publikuar 03/01/2013

Informatat e këngës

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store