Banner

Banner

Titulli Ilir Shaqiri - Dielli lind nga gjaku
Ndëgjuar 225,650
Shkarkuar 383
Pëlqyer 397
Publikuar 22/05/2012

Informatat e këngës
Faqja në FACEBOOK | https://www.facebook.com/VizioniLibonia
Publishing : Vizioni & Libonia
All Rights Reserved (P) & (C) Vizioni & Libonia

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store