Banner

Banner

Titulli Mihrije Lestrani - Bajm Dasem
Ndëgjuar 23,328
Shkarkuar 329
Pëlqyer 123
Publikuar 17/10/2016

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store