Banner

Banner

Titulli Nysret Haxha - Sdu sdu tjeter me pa
Ndëgjuar 5,660
Shkarkuar 357
Pëlqyer 13
Publikuar 23/07/2011

Loading...
Informatat e këngës
Teksti Ramadan Vërshevci
Muzika Orkestrimi Nexhmedin Vuniqi
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store