Banner

Banner

Titulli Hekurani ft Esmeralda - Nuk ka tjeter
Ndëgjuar 258,620
Shkarkuar 6,696
Pëlqyer 1,393
Publikuar 01/05/2019

Loading...
Informatat e këngës
Tex&Muz,Ork: Hekuran Krasniqi
Sint: Elton Neziri
Sax: Dardan Gjinolli
Prod by Heki

Follow artist on Instagram:
https://www.instagram.com/hekuranbyheki/?hl=en

Listen/Download on:
Spotify: https://open.spotify.com/album/0mo54ZsuRb6bV5EBFfdhR3
iTunes: https://music.apple.com/us/album/nuk-ka-tjeter-feat-esmeralda/1480408563?i=1480408565
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/111219092
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store