Banner

Banner

Titulli Hekurani ft Esmeralda - Nuk ka tjeter
Ndëgjuar 209,980
Shkarkuar 6,054
Pëlqyer 1,303
Publikuar 01/05/2019

Informatat e këngës
Tex&Muz,Ork: Hekuran Krasniqi
Sint: Elton Neziri
Sax: Dardan Gjinolli
Prod by Heki

Follow artist on Instagram:
https://www.instagram.com/hekuranbyheki/?hl=en

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store