Banner

Banner

Titulli Shkumbin Ismaili - Asgje nuk shkon
Ndëgjuar 2,765,715
Shkarkuar 172
Pëlqyer 6,857
Publikuar 01/11/2012

Loading...
Informatat e këngës
Listen : http://hyperurl.co/tpk13l
FACEBOOK : https://www.facebook.com/shkumbinismailiOfficial
INSTAGRAM https://www.instagram.com/shkumblnismaili

Music & Lyrics : Shkumbin Ismaili
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store