Banner

Banner

Titulli Etno Engjujt - Qe nji jave
Ndëgjuar 50,791,199
Shkarkuar 367
Pëlqyer 126,080
Publikuar 05/03/2016

Informatat e këngës
Download song: http://smarturl.it/iShakeIt

Stream/Share on Spotify: http://smarturl.it/sShakeIt

Produced by : Genc Prelvukaj
Year : 2016
Country : Republic of Kosovo
Language : Albanian
Video : Max Production

Asistente ne audio prodhim : Milot Hasangjekaj, Ardian Rexhepi, Ardit Kantarxhiu dhe Filloreta Raci.

https://www.instagram.com/gencprelvukaj/
www.facebook.com/etnonkosovo
www,facebook.com/blackfishkosovo
www.facebook.com/gencprelvukajkosovo
www.twitter.com/gencprelvukaj

www.gentaismajli.com
www.maxproduction.net
MUA : Selma
HAIR : Kaci
STYLING : Dona Matoshi

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store