Banner

Banner

Titulli Fadil Riza - E Din Syte e Mi
Ndëgjuar 3,169
Shkarkuar 260
Pëlqyer 13
Publikuar 15/07/2013

Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store