Banner

Banner

Titulli Fadil Riza - Mos me Kurse
Ndëgjuar 223,114
Shkarkuar 215
Pëlqyer 41
Publikuar 11/12/2014

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Artist booking? [email protected]
Teksti: Arsim Bunjaku
Muzika: Ardian Kastrati
Produced by EvropaTurist

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store