Banner

Banner

Titulli Fadil Riza - Qare skam
Ndëgjuar 109,115
Shkarkuar 512
Pëlqyer 227
Publikuar 07/05/2013

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Teksti & Muzika: Arsim Bunjaku
Orkestroi: Ardian Kastrati
Realizuar nga Max Production
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store