Banner

Banner

Titulli Vali Kuqi - Arsye Skam
Ndëgjuar 31,716
Shkarkuar 616
Pëlqyer 96
Publikuar 06/06/2014

Informatat e këngës
Follow me on Instagram @thisismarsi
Vali Kuqi- Arsye s'kam lyrics video
Music: Vali Kuqi Lyrics: Endrit Mumajesi
Like Vali Kuqi's page on facebook https://www.facebook.com/pages/Vali-Kuqi/144048515779754?fref=ts

Thanks for watching! xx

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store