Banner

Banner

Titulli Fadil Riza - Lote e vaj
Ndëgjuar 97,164
Shkarkuar 493
Pëlqyer 152
Publikuar 04/03/2013

Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store