Banner

Banner

Titulli Hekurani ft Jehona Shaqiri - Sa shume lote
Ndëgjuar 1,616,406
Shkarkuar 2,300
Pëlqyer 4,109
Publikuar 09/07/2018

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Tex & Mus: Hekuran Krasniqi
Ork: Ermal Krasniqi
Solo sint: Elton Neziri
Produced by Heki

Listen/Download on:
Spotify: https://open.spotify.com/album/0e0V17E2vneiwsblPwdMB9
Deezer: https://www.deezer.com/us/album/75590832
iTunes: https://music.apple.com/us/album/sa-shume-lote-feat-jehona-shaqiri/1480410262?i=1480410480

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store