Banner

Banner

Titulli Fadil Riza - Balad Dashnis
Ndëgjuar 2,035
Shkarkuar 16
Pëlqyer 8
Publikuar 15/07/2013

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store