Titulli Fahri Gashi x Enxhi - Lulen e dashnis un ta porosita
Ndëgjuar 397
Shkarkuar 6
Pëlqyer 0
Publikuar 03/12/2022

Texti i këngës

Fahri Gashi x Enxhi - Lulen e dashnis un ta porosita - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store