Banner

Banner

Titulli Besjan Gashi - Kalendarin e dashnis
Ndëgjuar 261,238
Shkarkuar 1,841
Pëlqyer 881
Publikuar 25/10/2018

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Besjan Gashi - Kalendarin e dashnis
Directed by: Alban Selimaj
Cinematographer: Adonis Krasniqi
Lyrics & Music by: Kreshnik Avdiu

Follow Besjan Gashi on Instagram https://www.instagram.com/besjan_gashi/
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store