Banner

Banner

Titulli Irkenc Hyka ft. Nora Istrefi - Tymi Dashnis 2
Ndëgjuar 1,147,249
Shkarkuar 1,054
Pëlqyer 8,354
Publikuar 25/04/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Irkenc Hyka ft. Nora Istrefi - Tymi Dashnis 2
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store