Banner

Banner

Titulli Fadil Riza - Qare skam
Ndëgjuar 108,781
Shkarkuar 306
Pëlqyer 227
Publikuar 07/05/2013

Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Teksti & Muzika: Arsim Bunjaku
Orkestroi: Ardian Kastrati
Realizuar nga Max Production

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store