Banner

Banner

Titulli Fadil Riza - Se Meritova
Ndëgjuar 5,583
Shkarkuar 316
Pëlqyer 24
Publikuar 15/07/2013

Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store