Banner

Banner

Titulli Fadil Riza - Dy Jave Pushim
Ndëgjuar 5,728
Shkarkuar 367
Pëlqyer 22
Publikuar 15/07/2013

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Teksti: Arsim Bunjaku
Muzika: Ardian Kastrati
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store