Banner

Banner

Titulli Vellezrit Abazi - Ne Takim
Ndëgjuar 22,591
Shkarkuar 402
Pëlqyer 40
Publikuar 20/01/2013

Informatat e këngës
Text: Bajram Abazi

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store