Banner

Banner

Titulli Xhela Ferizaj Band - Besa o Besa
Ndëgjuar 2,710
Shkarkuar 553
Pëlqyer 9
Publikuar 30/05/2012

Loading...
Informatat e këngës
http://www.facebook.com/pages/Xhela/378486552180344 Booking: +37744840800 .
Facebook: https://www.facebook.com/XhelaAbaziOfficial
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store