Banner

Banner

Titulli Mentor Kurtishi - Me shaka ja nis dashnia
Ndëgjuar 681,746
Shkarkuar 160
Pëlqyer 1,180
Publikuar 29/01/2013

Loading...
Informatat e këngës
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store