Banner

Banner

Titulli Mentor Kurtishi - Te ka lali
Ndëgjuar 1,310,660
Shkarkuar 95
Pëlqyer 2,136
Publikuar 05/07/2012

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store