Banner

Banner

Titulli Mentor Kurtishi - Teuta teuta
Ndëgjuar 1,879,905
Shkarkuar 142
Pëlqyer 3,223
Publikuar 26/02/2013

Loading...
Informatat e këngës
https://www.facebook.com/pages/Emra-Com
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store