Banner

Banner

Titulli Dj Blunt and Real 1 ft Mentor Haziri - Me fal
Ndëgjuar 36,973
Shkarkuar 60
Pëlqyer 106
Publikuar 08/07/2013

Loading...
Informatat e këngës
DOWNLOAD Albumi i plote:
http://bluntforpresident.acromax.de/BluntForPresident.zip

DOWNLOAD Kenget e albumit vec e vec:

01: DJ Blunt ft. Real 1 ft. Dalool - Ku je kon ti
http://bluntforpresident.acromax.de/01_Dj%20Blunt%20ft.%20Real%201%20ft.%20Dalool%20-%20Ku%20je%20kon%20ti.mp3

02: DJ Blunt ft. Real 1 ft. Duffye - Mos e nal
http://bluntforpresident.acromax.de/02_Dj%20Blunt%20ft.%20Real%201%20ft.%20Duffye%20-%20Mos%20e%20nal.mp3

03: DJ Blunt ft. Real 1 ft. Gjira - Dasma shqiptare
http://bluntforpresident.acromax.de/03_Dj%20Blunt%20ft.%20Real%201%20ft.%20Gjira%20-%20Dasma%20shqiptare.mp3

04: DJ Blunt ft Kg Man ft. Noizy ft. Nappy Naco - Party turn up
http://bluntforpresident.acromax.de/04_Dj%20Blunt%20ft%20Kg%20Man%20ft.%20Noizy%20ft.%20Nappy%20Naco%20-%20Party%20turn%20up.mp3

05: DJ Blunt ft. Real 1 ft. Samanta Karavella - Bota shume e vogel
http://bluntforpresident.acromax.de/05_Dj%20Blunt%20ft.%20Real%201%20ft.%20Samanta%20Karavella%20-%20Bota%20shume%20e%20vogel.mp3

06: DJ Blunt ft. Real 1 ft. Vig Poppa & Freaks - Summer Jam
http://bluntforpresident.acromax.de/06_Dj%20Blunt%20ft.%20Real%201%20ft.%20Vig%20Poppa%20&%20Freaks%20-%20Summer%20Jam.mp3

07: DJ Blunt ft. Real 1 ft. Mentor Haziri - Me fal
http://bluntforpresident.acromax.de/07_Dj%20Blunt%20ft.%20Real%201%20ft.%20Mentor%20Haziri%20-%20Me%20fal.mp3

08: DJ Blunt ft. Duffye - Veq me tpas ty
http://bluntforpresident.acromax.de/08_Dj%20Blunt%20ft.%20Duffye%20-%20Veq%20me%20tpas%20ty.mp3

09: DJ Blunt ft. Real 1 - Nese mdon ti
http://bluntforpresident.acromax.de/09_Dj%20Blunt%20ft.%20Real%201%20-%20Nese%20mdon%20ti.mp3

10: DJ Blunt ft. Real 1 - Marjana
http://bluntforpresident.acromax.de/10_Dj%20Blunt%20ft.%20Real%201%20-%20Marjana.mp3

11: DJ Blunt ft. Real 1 ft. Dhurata Dora & Lumi B - Edhe pak
http://bluntforpresident.acromax.de/11_Dj%20Blunt%20ft.%20Real%201%20ft.%20Dhurata%20Dora%20&%20Lumi%20B%20-%20Edhe%20pak.mp3

12: DJ Blunt ft. Real 1 ft. Samanta Karavella - Falje mos kerko
http://bluntforpresident.acromax.de/12_Dj%20Blunt%20ft.%20Real%201%20ft.%20Samanta%20Karavella%20-%20Falje%20mos%20kerko.mp3

13: DJ Blunt ft. Real 1 ft. Jonida Maliqi - Sonte
http://bluntforpresident.acromax.de/13_Dj%20Blunt%20ft.%20Real%201%20ft.%20Jonida%20Maliqi%20-%20Sonte.mp3
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store