Banner

Banner

Titulli Adrian Gaxha ft Floriani - Kjo Zemer
Ndëgjuar 15,734,643
Shkarkuar 2,054
Pëlqyer 35,223
Publikuar 23/06/2013

Loading...
Informatat e këngës
Adrian Gaxha & Floriani recreate their hit song "Ngjyra e Kuqe" called "Kjo Zemer". Expect this to be as big as its predecessor so enjoy it.

#AdrianGaxha #Floriani #NgjyraeKuqe #part2 #KjoZemer #newhit #Entermedia #Bzzz

Video: Entermedia
Publisher: Bzzz

iTunes: http://smarturl.it/iTunesGaxhaAdrian
Amazon: http://smarturl.it/AmazonGaxhaAdrian
Google Play: http://smarturl.it/GooglePlGaxhaAdrian
Spotify: http://smarturl.it/SpotifyGaxhaAdrian
Deezer: http://smarturl.it/DeezerGaxhaAdrian

Facebook: https://goo.gl/9ogPe8
Instagram: https://goo.gl/Hkc0Po
Twitter: https://goo.gl/0zHoFh

**********

[LYRICS]

[Adrian Gaxha:]
Sa bukur era flokët ty ti ledhaton
du ti prek me dorë, du ti ledhatoj
me ty zemër koha sa shpejt na kalon
sa shpejt na kalon
sa shpejt na kalon
ta kisha vetëm një mundsi
ta zgjidhja vetëm një deshirë
të jesh e bindur zemër ti
dëshira ime e fundit je ti...

[Floriani 2x:]
Kjo zemër vetëm për ty troket, ty troket
kjo zemër pa ty ndalet krejt
kjo zemër vetëm për ty troket, ty troket
pa ty nuk ka jetë

[Adrian Gaxha:]
Shenjën që e kam në dorë
nuk dua që ta fsheh
nuk dua të mërzitet
nuk dua ta vërej
për të jam i gatshëm të shkoj dhe në ferr
nuk mendoj 2 herë
nuk mendoj 2 herë
të kisha vetëm një mundsi
ta zgjidhja vetëm një deshirë
të jesh e bindur zemër ti
dëshira ime e fundit je ti...

[Floriani 4x:]
Kjo zemër vetëm për ty troket, ty troket
kjo zemër pa ty ndalet krejt
kjo zemër vetëm për ty troket, ty troket
pa ty nuk ka jetë

(C) Bzzz Entertainment 2017

YouTube: http://smarturl.it/YouTubeBzzz
Website: http://www.bzzz.tv
Facebook: http://smarturl.it/FacebookBzzz
Instagram: http://smarturl.it/InstagramBzzztv
Twitter: http://smarturl.it/TwitterBzzztv
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store