Banner

Banner

Titulli Dren Abazi dhe Zig Zag Orchestra - Si Era
Ndëgjuar 180,789
Shkarkuar 503
Pëlqyer 509
Publikuar 15/06/2013

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Realizuar nga IMAGINE FILMS
Teksti, Muzika & Orkestrimi: Dren Abazi
Vocal & Guitar: Dren Abazi
Bass: Luan Osmani
Sopran Sax: Arian Randobrava
Mandoline: Rinor Ukimeri
Drums: Vedat Hasani
Back Vocal: Mariza Ikonomi
Piano: Samer Agolli

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store