Banner

Banner

Titulli Leta dhe Lulzim Morina - Kenge per deshmorin Sadik
Ndëgjuar 39,918
Shkarkuar 980
Pëlqyer 124
Publikuar 17/09/2013

Loading...
Informatat e këngës
Kenga i kushtohet deshmorit te kombit Sadik Shala
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store