Banner

Banner

Titulli Afrim Muciqi, Ymer Bajrami, Halime Mani, Lendita S
Ndëgjuar 89,894
Shkarkuar 160
Pëlqyer 86
Publikuar 07/02/2013

Loading...
Informatat e këngës
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store