Banner

Banner

Titulli Art Abazi - Nje Sekond Pa Ty
Ndëgjuar 20,841
Shkarkuar 387
Pëlqyer 201
Publikuar 16/02/2016

Informatat e këngës
Faceboook: https://fb.com/OnimaNetwork

Music: Alban Skenderaj
Video: Imagine Films

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store