Banner

Banner

Titulli Driton Jakupi - Ku i kam shokt e mi
Ndëgjuar 1,342
Shkarkuar 592
Pëlqyer 3
Publikuar 18/10/2012

Loading...
Informatat e këngës
Studio ''Fissi''
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store