Banner

Banner

Titulli Elona Leka - Nuk je fati im
Ndëgjuar 92,777
Shkarkuar 336
Pëlqyer 269
Publikuar 03/04/2013

Informatat e këngës
All Rights Reserved!
JehonaProduction Tetovo
http://www.jehonamuzik.com/

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store