Banner

Banner

Titulli Fitim Behluli - Kqyri qika
Ndëgjuar 39,171
Shkarkuar 289
Pëlqyer 74
Publikuar 14/02/2015

Informatat e këngës
Te gjitha te drejtat e rezervuara nga Tv Kopliku
Facebook.https://www.facebook.com/Televizioni-Kopliku
Youtube. Tv Kopliku

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store