Banner

Banner

Titulli Leonora Hajdari - Koha le te flase
Ndëgjuar 21,087
Shkarkuar 337
Pëlqyer 177
Publikuar 20/05/2017

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store