Banner

Banner

Titulli Pandora ftAdnan Daci - Tash knojm tallava
Ndëgjuar 786,040
Shkarkuar 1,307
Pëlqyer 1,013
Publikuar 16/12/2012

Informatat e këngës
PANDORA & Adnan DACI - tash knojm tallava
https://www.facebook.com/PandoraAlbaniaOfficial
Instagram: https://www.instagram.com/pandora_albania_official
#PandoraAlbania
Orkestrimi : Ardian Kastrati
Teksti: Nazmi Makreshi
Programi i vitit te ri 2013
Produksioni Muzikor "ARBONI" Gjilan dhe "ARDI" Prishtine

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store