Banner

Banner

Titulli Shqipe Abazi - Nuk ishte hera e par qe mtradhtove
Ndëgjuar 180,185
Shkarkuar 558
Pëlqyer 676
Publikuar 25/04/2016

Informatat e këngës
Publisher: produksioni labia ; https://www.facebook.com/labiaofficial

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store