Banner

Banner

Titulli Ymer Bajrami dhe Grupi Kristal - Zoti i shpise
Ndëgjuar 106,673
Shkarkuar 476
Pëlqyer 88
Publikuar 30/12/2012

Informatat e këngës
Abonohu ne TV Blue Sky: http://hyperurl.co/abonohu
Facebook - http://facebook.com/tvbluesky
Shiko Live - https://tvbs.al
Video: TV Blue Sky
Aty ku muzika buron nga shpirti

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store