Banner

Banner

Titulli Jetmir ft Dafina Dauti - Ende te dua
Ndëgjuar 32,178
Shkarkuar 395
Pëlqyer 136
Publikuar 03/11/2013

Informatat e këngës
Jetmir Ft Dafina Dauti - Ende te Dua

Producent " Chipsi " Fb : https://www.facebook.com/juuhuuu?fref=ts
Texti " Jetmiri " Fb : https://www.facebook.com/Jeetmir1
Video by " Kushtrim Berisha " Fb : htt

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store