Banner

Banner

Titulli Soni Malaj ft Aldo - Jeto
Ndëgjuar 498,650
Shkarkuar 1,098
Pëlqyer 1,272
Publikuar 08/10/2013

Loading...
Informatat e këngës
Soni Malaj ft Aldo - Jeto

Music: Vig Popa
Lyrics: Vig Popa
Video: Xasio Creative - https://www.facebook.com/XasioCreative
Arragment: Big Bang
Styling by: Niko Komani & Dona Matoshi
Soni Malaj FB: https://www.facebook.com/SoniMalajOfficial
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store