Banner

Banner

Titulli Anjeza Branka - Nizma
Ndëgjuar 3,240,032
Shkarkuar 1,160
Pëlqyer 10,778
Publikuar 15/11/2014

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Artist booking? [email protected]
Video by MAX Production
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store