Banner

Banner

Titulli Bujar Qamili - Qejfi bahet me shkodran
Ndëgjuar 597,200
Shkarkuar 1,657
Pëlqyer 1,568
Publikuar 03/06/2014

Loading...
Informatat e këngës
Abonohu ne TV Blue Sky: http://hyperurl.co/abonohu
Facebook - http://facebook.com/tvbluesky
Shiko Live - https://tvbs.al
Video: TV Blue Sky
Aty ku muzika buron nga shpirti
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store