Banner

Banner

Titulli Nexhat Osmani - Boll
Ndëgjuar 6,302,504
Shkarkuar 1,593
Pëlqyer 13,626
Publikuar 04/06/2014

Loading...
Informatat e këngës
Label: Prominent Network GmbH
www.prominentnetwork.de

Composer: Ilir Berani
Arrangement: Nexhat Mujovi - Wirus (ProSound)
Video by: Max Production

Prominent Network Facebook:
https://www.facebook.com/ProminentNet...

Nexhat Osmani Facebook:
https://www.facebook.com/nexhat.osmani.94?fref=ts
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store