Banner

Banner

Titulli Sabri Fejzullahu - Nese me do
Ndëgjuar 930,656
Shkarkuar 885
Pëlqyer 887
Publikuar 10/12/2014

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Artist booking? [email protected]
Produced by Emracom
Music by Alban Furtuna
Lyrics: Fatmir Muja
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store