Banner

Banner

Titulli Shkurte Fejza ft Vjoleta Zefi - Te kam moter sa te
Ndëgjuar 556,726
Shkarkuar 154
Pëlqyer 1,020
Publikuar 03/06/2014

Loading...
Informatat e këngës
Abonohu ne TV Blue Sky: http://hyperurl.co/abonohu
Facebook - http://facebook.com/tvbluesky
Shiko Live - https://tvbs.al
Video: TV Blue Sky
Aty ku muzika buron nga shpirti
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store