Banner

Banner

Titulli Edona Llalloshi - Sonte
Ndëgjuar 382,961
Shkarkuar 747
Pëlqyer 1,104
Publikuar 29/11/2015

Informatat e këngës
Teksti & Muzika: Ilir Berani
Orkestroi: Ardian Kastrati
Vokali dhe miksimi: Florent Boshnjaku,
Grimi & Flokët: Studio Fjolla
Genta Nails
Garderoba: Flutura Dedinja
Videoklipin e realizoi: EMFcreative @ KUTIA.tv

Falenderojmë: Vila100, Prizren

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store